כתבות

בניית אתרי וורדפרס – כל היתרונות

זה כמה שנים ניתן לראות זינוק משמעותי בכמות האנשים ששוכרים את שירותיהם של מומחים בתחום בניית אתר וורדפרס. מאמר זה יסביר מדוע אתרי וורדפרס כה אטרקטיביים ומה ההבדל ביניהם לבין בנייה של אתרי אינטרנט על פלטפורמות אחרות.

מה היתרון של בניית אתר בוורדפרס?

וורדפרס כיום היא אחת המערכות הפופולאריות בעולם לבניית אתרים. מליוני אתרים בעולם עובדים עם מערכת הניהול הזו, המבוססת על קוד פתוח ועל קהילה של עשרות אלפי מתכנתים שמשפרים את המערכת ומוסיפים לה שדרוגים ותוספות מדי יום. יתרונה הגדול של המערכת הוא קלות התפעול שלה הן למתכנתים והן למשתמשי קצה, והגמישות הרבה שהיא מאפשרת לביצוע שינויים באתר.

כל הסיבות להקים אתר בוורדפרס

הדרך הטובה ביותר להסביר מדוע רבים מעדיפים הקמת אתרי וורדפרס היא למנות את היתרונות של בניית אתר וורדפרס והשימוש באתר הבנוי על פלטפורמת קוד פתוח זו:

  • ניהול עצמי קל– לא חייבים להבין במחשבים או בתכנות על מנת לנהל את אתר אינטרנט המבוסס על מערכת וורדפרס. כל אחד יכול לנהל את האתר, להוסיף לו עמודים, להזין מאמרים חדשים ולערוך מאמרים קודמים ולבצע פעולות נוספות.
  • חסכון– כיוון שלא צריך לשכור את שירותיו של מנהל אתרים על מנת שינהל את אתר האינטרנט בצורה קבועה יש חסכון משמעותי בהוצאה השנתית הקבועה. בנוסף, חשוב לדעת כי בדרך כלל בניית אתר וורדפרס עולה פחות מאשר בניית אתר על פלטפורמות אחרות.
  • בטיחות– וורדפרס מתעדכנת לעיתים קרובות והקהילה דואגת כל הזמן לשיפור המערכת מבחינת אבטחה ודברים נוספים
  • עיצוב– בניית אתרי וורדפרס משמע מערכת אמינה ללא שום מגבלה בתחום העיצוב.
  • גמישות – על גבי מערכת וורדפרס ניתן להקים כל סוג של אתר: אתר תדמיתי פשוט, אתרים לעסקים, חנות מקוונת (e-commerce), פורטלים גדולים של אלפי משתמשים ובעצם אין שום הגבלה טכנית לבניית אתר בוורדפרס.

לסיכום, אמינות, מראה מרשים, ממשק ידידותי למשתמש, יכולת ניהול עצמית, מערכת תוכן יוצאת מן הכלל וחסכון בסך ההוצאות השנתיות על אתר אינטרנט הם אלו שהובילו ועדיין מובילים רבים אל מומחים בתחום בניית אתר וורדפרס. רוצים לדעת עוד אודותינו? ליחצו כאן.

דברו איתנו 073-7599428