כתבות

בניית אתרים למטפלים

נכון להיום אתר אינטרנט הוא אחד מהכלים החשובים ביותר לכל בעל עסק, חברה ואנשי מקצוע שונים. מאמר זה יעזור לקוראים להבין את המשמעות של בניית אתרים למטפלים.

 

אתרי אינטרנט ייעודיים

אתרי אינטרנט משמשים ככרטיס ביקור לכל חברה ולכל איש מקצוע ולכן חשוב מאוד שהם יכילו את המלל המאפיין את אותה חברה או אותו אדם וזאת על מנת שכל מי שנכנס לאתר האינטרנט יוכל להתרשם משיטות הטיפול, הניסיון, רמת ההשכלה ונתונים נוספים שישפיעו על בחירת אותו מטפל או אותה חברה שמציעה שירותי מטפלים. בנוסף, יש לקחת בחשבון כי יש כל אתר חייב להיבנות בהתאם למקצוע בו עוסק אותו אדם והמאפיינים שלו. נכון להיום ניתן לראות כי אתרי אינטרנט ייעודיים מוצעים בהתאם לקבוצות יעד שונות, כמו למשל שירות בניית אתרים למטפלים.

 

בניית אתרים למטפלים- מה זה כולל?

 

 

שירות בניית אתרים למטפלים תמיד יכלול את כל האלמנטים המאפיינים את עולם המטפלים. המטרה של אתר האינטרנט הייעודי הוא להציג את המטפל, שיטתו, ניסיונו, השכלתו, המלצות עליו וכמובן טופס יצירת קשר. כאן מדובר על אתר אינטרנט תדמיתי אינפורמטיבי שיספק לכל מי שנכנס גם מידע מקצועי אודות שיטת הטיפול בדמות מאמרים, סרטי הדרכה ועוד. איש מקצוע שמציע עיצוב אתרים למטפלים בדרך כלל יציע ללקוחותיו את הדברים הבאים:

 

 

  • עיצוב– שילוב מנצח של צבע, פונטים ומסגרת לכל דף באתר.

 

  • דפי אתר– הדפים בדרך כלל יכללו את דף הבית שהוא הדף הראשי אותו יראה הגולש כאשר יפתח את האתר, דף אודות בו הוא יוכל לקרוא על פועלו של המטפל, דף שיטות או טיפולים, דף פעילויות שכולל סדנאות ו/או הרצאות אותם מעביר המטפל, כתבות ודף צור קשר.

 

  • מיתוג ועיצוב לוגו – לא מחייב, אך במידה וזהו מטפל בתחילת דרכו או שעדיין לא מיתג עצמו, מעצב האתרים יכול לסייע בבניית זהות וירטואלית הכוללת תהליך מיתוג ועיצוב לוגו ייחודי.

למידע נוסף צרו קשר >>

דברו איתנו 073-7599428