כתבות

שיווק עסקים קטנים באינטרנט

יש להתייחס אל עסקים קטנים כמו אל אפרוחים. חייבים לטפח אותם על ידי ליווי נכון ובניית תוכנית עסקית שכוללת גם את כל הקשור אל שיווק העסק בכלים שונים.

שיווק נכון יעזור לפרסם את העסקים על ידי חשיפתם לפלח שוק גדול של גולשים ועל ידי כך לעזור להם להפוך לעסקים עם בסיס חזק. מאמר זה יסביר אודות החשיבות הגדולה של שיווק עסקים קטנים באינטרנט.

 

האינטרנט – הפלטפורמה השיווקית החזקה

נכון לשנת 2014 ניתן לומר כי האינטרנט מהווה את הפלטפורמה החזקה ביותר למטרת שיווק עסקים קטנים באינטרנט. למעשה, ניתן לומר שעסק שאין לו אתר אינטרנט ודף פרופיל באחת הרשתות החברתיות, יש סיכוי גדול שהוא לא יצליח לשרוד. שיווק באינטרנט מאפשר לכל עסק קטן כגדול רמת חשיפה מקסימאלית בהוצאה מינימאלית ולכן שיווק באמצעות האינטרנט כה פופולארי ומוגדר פעמים רבות כחובה בקרב כל עסק קטן שמעוניין לבנות את עצמו.

שיווק באינטרנט לעסקים קטנים

שיווק עסקים קטנים באינטרנט- אפשרויות

האינטרנט מאפשר דרכים שונות לשווק ולפרסם את העסק הקטן. אם בעבר הלא רחוק, ובמידה חלקית גם כיום, עסקים רבים היו מפרסמים בעיתונים המקומיים, בשלטי חוצות, פלאיירים ועוד, כיום יותר ויותר עסקים מבינים שהקהל נמצא באינטרנט, ושזה אחד הערוצים השיווקיים היעילים ביותר. היתרון בגדול באינטרנט לעומת אמצעי פרסום אחרים, הוא שהכל מדיד. ניתן לחשב ולדעת את העלות/תועלת של השקעה בפרסום באינטרנט עד רמת השקל.

 

ניתן ללמוד כיצד לבצע את הדברים ולהתחיל לבצע את הדברים לבד, אך חשוב לדעת כי עדיף להוציא כסף על מומחים שיעשו את העבודה בצורה הטובה ביותר וישווקו את העסקים הקטן שלכם בצעדיו הראשונים בצורה הטובה ביותר. חלק משיטות שיווק עסקים קטנים באינטרנט הם:

 

  • קידום ממומן– יצירת מודעה אטרקטיבית עם מילות מפתח מסוימות שבה יש קישורים לאתר האינטרנט של העסק. המודעה מוצבת בהתאם לתחום הרלוונטי בתוצאות החיפוש של מנוע החיפוש והלקוח משלם עבור כל הקלקה של גולש על המודעה שלו סכום מוגדר של כסף.
  • קידום אורגני– מומחה בתחום מבצע מגוון פעולות, כמו למשל שילוב של תוכן איכותי עם מילות מפתח פופולאריות באתר, החלפת קישורים ומגוון פעולות נוספות שישביחו את האתר וזאת על מנת שגוגל יעניק לו דירוג גבוה בתוצאות חיפוש וכך מספר גדול של גולשים יבקרו בו. מידע נוסף על קידום אורגני – כאן.
  • קמפיינים ברשת חברתיות– ניהול קמפיין פרסומי ברשתות חברתיות על ידי מומחים בתחום.

 

יחד עם זאת – חשוב לזכור! הבסיס להכל מתחיל באתר אינטרנט מקצועי לעסק שלך. אין לך אתר עדיין? צור איתנוו קשר עוד היום!

 

דברו איתנו 073-7599428