כתבות

בניית אתרים לעסקים קטנים

בניית אתרים לעסקים קטנים שונה מבנייה של אתרים מסחריים ואתרי תדמית לחברות, ארגונים ואנשים פרטיים. בניית אתר אינטרנט היא אמנות הדורשת כישורים של אומן פרקטי שמכיר את הסקטור לו הוא בונה אתר אינטרנט. זוהי הסיבה שהצעד הראשון אותו יש לבצע הוא לחפש חברת בניית אתרים בעלת ניסיון והצלחות בתחום הקמת אתר לעסק קטן.

 

לצפייה בתיק העבודות שלנו >>

 

עסק קטן- מה ההבדל?

אי אפשר להתעלם מהעובדה שההבדל הראשון והחשוב ביותר בין עסק קטן לבין חברה נעוץ בעצמ העובדה שעסק קטן חושב על כל גרוש אותו הוא מוציא ולרוב הוא מגביל את עצמו בהוצאות מיותרות. משום כך, רוב העסקים הקטנים מחפשים חברה שמומחית בכל הקשור אל בניית אתרים לעסקים קטנים בהתאמה אישית לתקציב. המטרה הראשונית של עסק קטן היא להגדיל את ההכנסה וזאת על ידי חשיפה של אתר אינטרנט מוצלח המציע מגוון מוצרים ושירותים למבקרים בו. חברה מקצועית לבניית אתרים שמציעה חבילה אטרקטיבית של הקמת אתר לעסק  קטן ויכולה להציג בפני הלקוח עבודות מרשימות, היא זו שכנראה תזכה בו.

 

בניית אתרים לעסקים קטנים- מה זה כולל?

חברות שמספקות שירותי בניית אתרים גם לעסקים קטנים יודעים שככל שמפרסמים יותר פרטים אודות אותה חבילת הקמת אתר לעסק קטן, כך גדלים הסיכויים שהלקוח יבחר בה או לא. כאן מדובר לרוב על חבילות אטרקטיביות שהמחיר שלהם ידוע מראש והן כוללות :

 

  • עיצוב- תבנית עיצוב או עיצוב אתרים בהתאמה אישית.
  • מערכת תוכן- מערכת ניהול מתקדמת וקלה לשימוש דרכה בעל העסק יוכל להזין תכנים ולערוך תכנים וקבצים קיימים.
  • ללא הגבלה- בדרך כלל בניית אתרים לעסקים קטנים כוללת כמות לא מוגבלת של דפי אתר אותם יכולים לפתוח, כמות לא מוגבלת של תיבות דואר ועוד מיני הטבות להם זקוק העסק.
  • תמיכה- אישית של החברה ותמיכה של האתר במיני שפות שונות.
  • התאמה לקידום- התאמה של אתר האינטרנט לכל כללי הקידום.

 

בנוסף, חשוב לוודא כי בוחרים חברת בניית אתרים שלא רק מציעה בניית אתרים לעסקים קטנים אלא גם יכולה להציע מומחים בתחום בניית אתרי סלולארי, תדמית ותוכן. בנייה של מותג לעסק ברשתות החברתיות וקידום.

דברו איתנו 073-7599428