כתבות

עמוד נחיתה לעסק

עמוד נחיתה לעסק הוא הפתרון האידיאלי לעסקים קטנים שאינם מעוניינים להתחיל ולבזבז מהתקציב המוגבל שלהם על אתר אינטרנט, עצמאיים שמעוניינים לשווק מוצר או שירות מסוים ואנשים שיש להם אתר אינטרנט, אך מעוניינים למרכז את תשומת הלב לשירות או מוצר מסוים.

מהו עמוד נחיתה לעסק?

 

 

הרבה אנשים מתייחסים אל עמוד נחיתה לעסק כאל מיניסייט לעסק. חשוב לציין כי למרות שרבים מתבלבלים וחושבים כי מדובר על שני מושגים זהים, מדובר על שני דברים שונים. אמנם מיני סייט לעסק יכול לכלול גם דף אחד אטרקטיבי המציג מוצר או שירות, אך אין זה אומר כי מדובר על דף נחיתה.

דף נחיתה כשמו כן הוא דף “פרומו” על מוצר או שירות חדש. עמוד נחיתה מוכר גם בשם הלועזי ‘LANDING PAGE’, בעמוד זה מרוכז כל המידע הדרוש אודות מוצר או שירות מסוים. למעשה רבים טוענים כי דף נחיתה הוא מאין פרומו למוצר או לשירות, שכן מה שחשוב בו הוא לגרות ולסקרן את הקהל בכל הקשור אל אותו מוצר או שירות ולמנות בפניו את התועלות של מוצר/שירות זה וזאת על מנת שהלקוח ימלא את פרטי ההתקשרות שלו. דף נחיתה מוצלח הוא זה שמצליח לייצר לידים רבים.

מהו מיניסייט לעסק?

מיניסייט לעסק הוא אתר קטן שתפקידו להציג מוצר או שירות אחד. ההבדל בין מיני סייט לעסק לבין עמוד נחיתה לעסק הוא בכך שמיניסייט יכול להכיל יותר מדף אחד ואילו עמוד נחיתה כשמו כן הוא. מיניסייט תמיד יהיה ממוקד בנושא אחד,הוא יכלול בדרך כלל תמונות או ויזואליה ברורה ומושכת, המטרה שלו היא להגדיל את כמות הלידים (הפניות של האנשים) באמצעות טופס או עמוד ‘צור קשר’.

הוא תמיד יציג מספר טלפון אליו ניתן להתקשר על מנת לברר אודות המוצר או השירות והוא בדרך כלל יכלול גם פרטים מזהים שמחזקים את אמינותו של משווק המוצר או החברה המציעה את השירות, כמו למשל כתובת, מאמרים ועוד.

דברו איתנו 073-7599428