כתבות

עיצוב אתרים לחברות הייטק

הקמת אתרים לחברות הייטק וטכנולוגיהמה הנישה שלך? איך אתה מעוניין שיזכרו את החברה שלך? יש לך לוגו וסלוגן? הצבעים של הלוגו יהיו הצבעים של אתר האינטרנט שלך? אלו הן רק חלק מהשאלות אותן ישאל מומחה בתחום עיצוב אתרים לחברות הייטק. מאמר זה יעזור לכם להבין מהו ההבדל בין בניית אתרים לחברות הייטק לבין בנייה ועיצוב של אתרים לקהלים אחרים.

בניית אתרים לחברות הייטק

יש הבדל משמעותי בין בניית אתרים לחברות הייטק לבין בנייה של אתרי אינטרנט לקהלי יעד אחרים. הדרך הטובה ביותר להמחיש את הכוונה שלנו היא על ידי דוגמא מעולם קורות החיים. קורות חיים למשרת תוכניתן לחברת הייטק יהיו שונים לגמרי מקורות חיים שיכתבו למטרת משרת רכז תרבות במועדון פנסיונרים. בדיוק כפי שאתם מתאימים את קורות החיים שלכם למשרה מסוימת, כך גם חובה להתאים עיצוב אתרים לחברות הייטק בצורה שונה לגמרי מאשר בנייה ועיצוב של אתר תדמיתי אישי.

במה שונה עיצוב אתרים לחברות הייטק?

 

עיצוב אתריםבעת הקמת אתר לחברות בתחום ההייטק, חשוב שתהיה התאמה של העיצוב והבנייה של אתר האינטרנט לצרכים של אותה חברת הייטק. עיצוב אתרים לחברות הייטק חייב למתג את החברה אך עדיין לשמור על הקו הסגנוני סולידי שמשרה תחושת יציבות לכל גולש שמבקר באתר של החברה. דברים נוספים אותם יש לקחת בחשבון בעת עיצוב ובניית אתר אינטרנט לחברת הייטק הם:

  • עיצוב אתרים מקצועי– חייב להיעשות על ידי גרפיקאים מומחים בתחום שמשתתפים בכתיבת האפיון המקדים של האתר. מידע נוסף.
  • תמונה ברורה“- חשוב כי אתר האינטרנט יהיה בעל עיצוב סולידי ומרשים ויקרין רושם של אתר ברור ונקי בו קל מאוד להתמצא. דבר זה יכלול את הפונטים, צבעים, חלוקה ברורה של דפים, רקע זהה בכל דפי האתר ועוד.
  • מידע– אודות, ביוגרפיה אודות מנהלי החברה בישראל ובסניף הראשי, אזורים בהם מידע בדמות מדריכים ומאמרים (איזור מוגן להורדה), איזור תוכנת דמו, גלריה או קטלוג, מנגנון פרסום, דף צור קשר, חנות אלקטרונית של החברה ועוד. חשוב שהאתר יהיה בנוי עם מערכת ניהול תוכן נוחה לתפעול, אשר לא תוביל לתלות גבוהה בין לקוח הקצה לבין בונה האתרים. וורדפרס היא דוגמא טובה לכך.

 

למידע נוסף על בניית אתרים – ליחצו כאן.

דברו איתנו 073-7599428