כתבות

בניית אתר אינטרנט בחינם – האם זה כדאי ולמי זה מתאים

בשנים האחרונות ניתן לראות מודעות פרסומיות רבות בהן חברות מציעות לגולשים בניית אתר אינטרנט בחינם וללא שום התחייבות. מאמר זה יעזור לכם לקרוא אודות הצעה זו ולבחון אותו מכל האספקטים הקיימים.

בניית אתרים בחינם- אז והיום

 

אין מתנות חינם

אין מתנות חינם

אם בעבר רק מומחים בתחום בניית אתרים יכלו לבנות אתר אינטרנט, כיום הטכנולוגיה התקדמה ומאפשרת לכל אחד את הפלטפורמה והכלים המתאימים לבנות במהירות ובפשטות אתר אינטרנט חינמי.

חשוב לציין כי מדובר על אתר אינטרנט תבניתי המתאים לאנשים פרטיים המעוניינים לנסות את צעדיהם הראשונים בבניית אתרים או לאחרים שמעוניינים ב- ‘כרטיס ביקור אינטרנט’ עד שהאתר המקצועי שלהם יהיה מוכן. נכון. בניית אתר אינטרנט בחינם יכול לשרת כל אחד ואחת מאיתנו, אך האם שירות זה של בניית אתרים בחינם מקצועי כמו בניית אתר אינטרנט על ידי מקצוענים?. התשובה היא לא.

בניית אתר אינטרנט בחינם

 

בניית אתר אינטרנט בחינם הוא ללא עלות אך פעמים רבות אותו נדרש מבעלי האתר להכיר בעובדה כי האתר שייך לבעלי האחסון וכלי העבודה השונים, האתר מלא בפרסומות, לא יכולים להגיע אל האתר על ידי הקלדת שם החברה וזאת משום שהכתובת ארוכה ומתחילה בשם החברה שמציעה שירות זה של בניית אתרים בחינם. בנוסף, כל אחד יכול לזהות אתרים שנבנו בחינם או אתרים פשוטים ביותר שנבנו על תבנית עיצוב מוכנה מראש וזו שזהה לאתרים אחרים, דבר אשר יכול להשפיע בצורה ניכרת על הרושם הראשוני של המתעניינים במוצרי אוו בשירותי החברה.

בנוסף, האתר יכולים להיות בעלי הגבלה של מספר עמודים או שירותים שונים בתוכם ועוד. לכן, רוב האנשים מחליטים להוציא כסף על מנת לזכות בטוב ביותר, בניית אתר מקצועי המותאם באופן אישי ללקוח, נבנה בהתאם לצרכיו ומותיר רושם של עסק רציני שקרוב לוודאי ישקיע בלקוחותיו כמו שהוא משקיע בעצמו.

בניית אתרים מקצועיים ותפורים אישית זוהי המומחיות שלנו. גם אתם רוצים? צרו עימנו קשר!

דברו איתנו 073-7599428