כתבות

עיצוב ובניית אתרים לרופאים

בניית אתרים לרופאים

עיצוב אתרים לרופאים היא אמנות בפני עצמה. כאן המעצב והמומחה שאחראי על כל הקשור אל בניית אתרים לרופאים חייבים להכיר מהי המומחיות של כל רופא לו הם בונים ומעצבים אתר אינטרנט ומה חשוב לקהל היעד שמעוניין לשכור את שירותיו.

מה חשוב לדעת על עיצוב אתר לרופא

בניית אתר לרופאעיצוב אתרים לרופאים חייב להיעשות לאחר שהמעצב מבין מה הרופאים מעוניינים להדגיש באתר האינטרנט שלהם, במה האתר של רופא אחד שונה משאר הרופאים המומחים באותו תחום של רפואה וכיצד הרופא מעוניין למתג את עצמו בפני קהל היעד של הגולשים.

בנוסף, חשוב לברר עם הרופא האם הוא מעוניין שאתר האינטרנט יהיה האמצעי המרכזי של רוב  האנשים ליצירת קשר איתו ומה ההטבות אותן הוא מוכן לספק לכל אותם אנשים שמגיעים אליו לפגישה באמצעות שליחת פנייה באתר האינטרנט. עיצוב אתרים לרופאים לרוב יהיה סולידי מבחינת גופנים, צבעי האתר ובעל ממשק ודפים ברורים למשתמש. יש לקחת בחשבון כי אף אחד אינו רואה באתר אינטרנט של אותו מומחה אותו הוא מחפש כלי בידורי אלא כלי מידע ויצירת קשר עם הרופא. על כן, אתר כזה צריך לשדר רצינות ומקצועיות, קווים נקיים ומראה מסודר.

מה צריך להכיל אתר של רופאים?

  • דף הבית– בניית אתרים לרופאים חייב לכלול דף בית בעל צבעים נעימים וסולידיים. תמונות של המרפאה, מפת אתר בו אנשים יוכלו לדעת בבירור היכן הם יכולים למצוא את שאר המידע לו הם זקוקים ועוד.
  • אודות– דף בו כל אחד יוכל להכיר את אותו רופא קצת יותר טוב. דף זה הוא למעשה קורות החיים של הרופא.
  • שירותים– דף זה יכלול את כל השירותים והבדיקות אותם מספק הרופא.
  • מידע כללי– ריכוז של כל מיני מדריכים, מאמרים וכתבות שונות בתחום הרפואה בו עוסק הרופא.
  • המלצות– דף בו יופיעו המלצות של לקוחות.
  • יצירת קשר– טופס ומספר טלפון בו ניתן ליצור קשר עם הרופא.

 ליחצו כאן בצפייה בתיק העבודות שלנו >>

דברו איתנו 073-7599428