כתבות

יצירת אתר

פעמים רבות מקצוענים קוראים לבניית אתר אינטרנט ‘יצירת אתר’. דבר שמשול אל לידה של דבר חדש שאותו יש לטפח על ידי תחזוקה ראויה, הוספה של כל מיני אלמנטים חדשים המתאימים לעסק ועוד. המטרה של בניית אתר אינטרנט היא תמיד לגרום לגולשי האינטרנט להכיר את פועלו של העסק ולעודד אותם להשתמש בשירותיו.

 

יצירתיות ומקצועיות – חובה !

נכון להיום חיפוש של המחרוזות ‘בונה אתרים’ או ‘בניית אתרים באינטרנט’ יניב תוצאות רבות. רוב האנשים אינם יודעים כיצד לבחור באותו בונה אתרים שיבנה עבורם את אתר האינטרנט ולבסוף מבצעים בחירה אקראית.

 

כאן חשוב לקחת בחשבון כי מה שמתאים לאחד לא בהכרח מתאים לאחר. לכן, הדבר הראשון אותו יש לעשות טרם בוחרים את איש המקצוע שלכם הוא להיכנס אל אתר האינטרנט שלו ושל עוד כמה מומחים בתחום, לעיין בתיק העבודות שלו ולהגיע למסקנה האם האתרים שהוא יצר הם אכן האתרים בהם אתם מעוניינים. מומחה בתחום יצירת אתר תמיד ישלב יצירתיות ומקצועיות, שני דברים עליהם לא ניתן לוותר בעת בניית אתר אינטרנט.

 

יצירת אתר- על מה מדובר?

מומחה בתחום בניית אתרים שמציע ‘יצירת אתר’ הוא קרוב לוודאי איש מקצוע שמצליח לשלב בין אמנות לבין מקצועיות. מומחה זה ישים דגש על כמה נקודות חשובות מאוד:

 

  • פגישת היכרות– כאן מדובר על פגישת “הבנה”. המומחה ישאל את הלקוח מהם אתרי האינטרנט אותם הוא אוהב, מה הסיבה לכך ומה הוא מצפה מאותו אתר שייבנה עבורו. לאחר מכן הוא יציג בפני הלקוח את עבודותיו. חייבת להיות תקשורת טובה בין המומחה שאחראי על יצירת אתר לבין הלקוח, שכן יצירה של אתר אינטרנט מוצלח נובע מעבודה משותפת.
  • אפיון– המומחה יאפיין את האתר בו מעוניינים הלקוח. האפיון יכלול את כל הקשור אל הקונספט המרכזי של האתר, העיצוב, צבעים, פונטים, דפים ועוד.
  • יישום וטיוטות– המומחה יתחיל בתהליך יצירת אתר האינטרנט של הלקוח ואילו הלקוח יקבל טיוטות של האתר ויביע את דעתו.

 

דברו איתנו 073-7599428