כתבות

עיצוב אתרים לחברות

עיצוב אתרים לחברות

אם בעבר, חברה שהייתה בעלת אתר אינטרנט נחשבה לחברה גדולה ובעלת ממון, כיום חברה ללא אתר אינטרנט היא חברה שלא מחוברת למציאות ולקדמה. מאמר זה יעזור לקוראים להבין מהו עיצוב אתרים לחברות ומדוע הוא כה חשוב.

בניית אתרים לחברות – האינטרנט ככלי שיווקי

בניית אתרים לחברותהאינטרנט הוא כלי שיווקי לפרסום החברה, המוצרים והשירותים אותם היא מציעה. אם בעבר, שירות עיצוב אתרים לחברות היה זכות, כיום בניה ועיצוב של אתרים לחברות מוגדרים כחובה. אתרי אינטרנט של חברה הם לא רק כרטיס ביקור וירטואלי שנראה טוב על צג המחשב, אלא אתר באמצעותו ניתן להכיר את החברה מ- א’ עד ת’, אם מדובר על קריאה אודותיה, קריאה של כתבות מעניינות שפרסמו עליה, עיון בקטלוג של המוצרים והשירותים שלה ואפשרות לרכוש אותם בחנות הוירטואלית של האתר ועוד. לכן, בניית אתרים לחברות הופך להכרח בימים אלו, שיש כמעט לכולם אתר אינטרנט. פעם היה זה הספר של דפי זהב, היום אתר אינטרנט הוא כרטיס הביקור של העסק שלך.

דגש רב על התאמה אישית

עיצוב אתרים עבור כל חברה, קטנה או גדולה, הוא כרטיס הביקור של החברה והוא זה שיותיר רושם על הגולשים. עיצוב ובניית האתר תמיד יתחיל באפיון החברה וקביעת קונספט מיתוגי רענן, צעיר וסולידי, זה יכול לכלול גם עיצוב לוגו מותאים אישית אך לא מחייב. הדברים אותם חשוב לקחת בחשבון בעת עיצוב אתרים לחברות (בעיקר אם מדובר על אתרי תדמית) הם:

  • קונספט– חשוב לקבוע מהי המטרה העיקרית של האתר ובהתאם לתכנן את העיצוב שלו. אם מדובר על אתר אינטרנט שעיקרו להציג את מוצרי החברה חשוב לוודא כי הרזולוציה, התמונות, הטעינה של כל המוצרים והשירותים המוצגים מהירה ונוחה לדפדוף.
  • צבעים– חשוב להתאים את הצבעים ללוגו של החברה ועדיין לדאוג להכניס גם צבעי רקע סולידיים שיקנו תחושה נוחה ורגועה בעת דפדוף בדפי האתר.
  • פונטים– חשוב לבחור פונטים בגופן ידוע מראש ובגודל המתאים לקריאה נוחה באינטרנט.
  • מולטימדיה– תמיד יש לקחת בחשבון תמונות, קטעי וידיאו, קטעי מוזיקה וקבצים נוספים אותם ניתן יהיה לשייך והמיקום האידיאלי שלהם בכל דף.

לסיכום, בחירת שירות בניית אתרים לחברות הוא למעשה בחירה של “מעצב הפנים והחוץ” של אתר האינטרנט של החברה. המעצב הוא זה שיעזור לחברה למתג את עצמה באינטרנט בצורה האטרקטיבית ביותר בה היא מעוניינת.

הינכם מוזמנים לצפות בתיק העבודות שלנו

דברו איתנו 073-7599428