כתבות

בניית אתרים תדמיתיים

בניית אתרים תדמיתיים אינה דומה לבניית אתרי תוכן, אתרי מסחר אלקטרוני או בנייה של סוגים נוספים של אתרי אינטרנט. המטרה העיקרית של בניית אתר תדמית היא למתג את האדם, העסק, החברה, מוצר או שירות מסוים אותם אנו מעוניינים לשווק. בניית אתר תדמית משמע בניית התדמית שלכם ברחבי העולם הווירטואלי.

 מהם אתרי תדמית?

האם התדמית שלכם חשובה לכם? התשובה שלכם בוודאי תהיה, כן. אם נחשוב מדוע היא חשובה לכם, נגלה מהרעיצוב גרפי מאוד כי היא משדרת את הדרך בה החברה תראה אתכם ותתייחס אלכם. דבר זה אותו דבר בעולם הווירטואלי. בניית אתרים תדמיתיים היא הדרך הטובה ביותר להציג אתכם, את העסק שלכם, מוצר חדש או שירות מהפכני אותו אתם מעוניינים להציג.

בניית אתר תדמית היא שילוב של פעולת שיווק, פרסום ומיתוג (ניתן לראות את זה כעובד בעסק שלכם שלא מתעייף ופעיל 24/7) והיא זו שתקבע האם אותו גולש יתרשם לטובה וייצור אתכם קשר. בניית אתרים תדמיתיים תמיד תעסוק בהעברת המידע התדמיתי והעסקי של החברה שלכם או מידע אודותיכם.

כיצד מתחילים?

כל בונה אתרים והקונספט שלו לבנייה מוצלחת של אתר תדמית וכל מעצב והקונספט שלו לנראות האטרקטיבית ביותר של אתר תדמיתי. הדבר החשוב ביותר הוא לקחת בחשבון כי אין זה משנה מהו הקונספט, הטכנולוגיה, הכישוריים וכל תואר אחר בו מחזיקים המומחים, מה שכן משנה היא התוצאה הסופית וכמה גולשים יוצרים קשר עם בעל האתר התדמיתי.

דברים שמשפיעים על הגולשים הם מסר ברור אותו מעבירים באמצעות בניית אתר תדמית ברור, בעל ממשק משתמש ידידותי, עיצוב אתר אטרקטיבי שמצליח להעביר תחושה שבה מעוניין הגולש שמעוניין לקנות את המוצרים שהחברה משווקת, לוגו מושך, פונטים ידידותיים, תכנים בעלי ערך מוסף, יצירתיות שיוצרת בידול, אפשרות ליצירת קשר באמצעות טופס או בזמן אמת (אונליין) וכל דבר שמצליח לשרת את הגולשים שבאים לביקור באתר ומצליחים להתרשם לטובה.

למי מתאימים אתרים תדמיתיים?

מספר קהלי יעד אשר יכולים להינות משירות של בניית אתרי תדמית כוללים:

 

כמובן, לאחר שהאתר מוכן ומזומן, תהליך השיווק רק מתחיל – וזה הזמן לשקול קידום אתרים.

 רוצים להתחיל? צרו קשר להצעת מחיר!

דברו איתנו 073-7599428