כתבות

בניית אתרים לאדריכלים

בניית אתרים לאדריכלים מחייבת את השכרת שירותיה של חברת בניית אתרים מקצועית ובעלת ניסיון בבניית אתרים לאנשי מקצוע שונים.

 

הקמת אתרים לאדריכלים

 

הקמה של אתרים לאדריכלים מחייבת הכרה של התחום והצרכים של קהל היעד. לרוב יהיה מדובר באתר תדמיתי או אתר קטלוגי, שכן בתחום זה יש דגש רב על ויזואליות והצגת תיק עבודות.

 

חשוב לקחת בחשבון כי כאן מדובר על כרטיס הביקור של אותו אדריכל או משרד אדריכלים וכאן הוא אמור להרשים את הלקוח, להציג את כל הפרויקטים שלו, אודות פועלו ועוד. לכן חשוב שהדבר יעשה בצורה הטובה והמרשימה ביותר. בניית אתרים לאדריכלים צריכה לכלול את הדברים הבאים:

 

  • עיצוב– חשוב לזכור כי מדובר כאן על אחד המקצועות האקסקלוסיביים ולכן חשוב שהאתר ישדר סולידיות, אלגנטיות, צבעים קלאסיים ופונטים נעימים לעין. העיצוב לא יתפוס נוכחות בלתי מתפשרת.

 

  • קהל היעד– בעת הקמת אתרים לאדריכלים תמיד חשוב לקחת בחשבון את קהל היעד המרכזי של האתר. פרמטר זה ישפיע בצורה ניכרת על העיצוב, התוכן והפונקציות השונות שיהיו באתר. ישנם אדריכלים הפונים לקהל יעד רחב ויש כאלו הפונים לאלפיון העליון. לכל אחד כזה חשוב להתאים את העיצוב בהתאם ליוקרה שהוא מעוניין לשדר באמצעות אתר האינטרנט שלו.

 

  • התאמה– חשוב מאוד לקחת בחשבון כי כיום רוב האנשים נכנסים לאתרי אינטרנט של בעלי מקצוע שונים גם באמצעות הסמארטפונים והטאבלטים ולכן חשוב לוודא שהאתר אותו החברה בונה עבור האדריכל מותאם גם למובייל.

 

  • סוג אתר– יש סוגים שונים של אתרים ובמקרה של הקמת אתרים לאדריכלים חשוב לבנות אתר תדמיתי שמדגיש את הניסיון העשיר שיש לאותו אדריכל, מה יהיו התועלות של הלקוח אם הוא יחליט לשכור את שירותיו.

 

אתרי אדריכלות שהקמנו ב-iEStudio:

 

 

 

 

לסיכום, זוהי רק רשימה קצרה של כל מיני דברים עליהם יש לחשוב לפני תחילת הקמת אתרים לאדריכלים ובעת הבנייה. חשוב לקחת בחשבון כי נכון להיום אתר אינטרנט הוא המראה של האדריכל ורוב האנשים מעוניינים לבחון את האתר של איש המקצוע ורק לאחר להחליט האם מעוניינים לקבוע איתו פגישת היכרות. לכן, האתר אותו בונים חייב להרשים בצורה הטובה ביותר כל מתעניין.

 

מעוניינים בפרטים נוספים? בואו ניפגש על כוס קפה!

 

 

 

דברו איתנו 073-7599428