עיצוב אתרים

עיצוב אתרים

עיצוב אתרים הוא אמנות של הצגת תוכן למשתמש קצה באמצעות הרשת . עיצוב האתרים יעיל עוזר לחברה לייצר ערך תדמיתי-מותגי ונכס מהותי לזרוע השיווקית של החברה. 

 

עיצוב אתריםעיצוב אתרים: עיסוק רב תחומי הנוגע לתכנון ולייצור של אתרי אינטרנט, לרבות, פיתוח טכני, תכנון מבנה מידע, עיצוב חזותי, ופרסום ברשת. עיצוב אתרים בהגדרתו מתייחס לאופן הצגתו של מותג המבוסס שפה גרפית קיימת למדיה אינטרנטית. בפועל כיום רוב החברות והעסקים הקטנים שבונים אתר אינטרנט ״מפקירים״ את עבודת המיתוג הגרפי ובניית השפה העיצובית של המותג בידיי מעצב האתרים שאמור כביכול לתרגם שפה גרפית קיימת לממשק אינטרנטי.

 

כדאי מאוד להגדיר את תפקיד המעצב של האתר לפני תחילת העבודה ולהסביר ללקוח באופן ברור מה תפקידו של המעצב. מעצב האינטרנט אינו רק אמור “להשתמש בצבעים של הלקוח” בהתאם לצבעי הלוגו של הלקוח בדף אינטרנט. מעצב האינטרנט אמור להביע ולהרחיב את זהות המותג של הלקוח ולהעביר מסרים שיווקיים באופן מהיר וברור דרך עיצוב האתר. מעצבי אינטרנט צריכים לחשוב כמו הקהל היעד הצפוי לגלוש באתר. לחזות את מה שמבקרים רוצים לעשות באתר וליצור ממשקי ניווט שיקלו על אופן השימוש באתר ואיתור מידע בקלות.

 

בעולם הדיגיטלי של היום אתרי אינטרנט משמשים ככלי משמעותי המסייעים לא רק לחברות למצוא את קהל היעד שלהן, אלא גם לעזור במציאת לקוחות רצויים תוך ישיבה מרחוק. אתר אינטרנט הפך את המדיום של תקשורת או אינטראקציה לבתי עסק . אתה יכול לקבוע את הזהות הארגונית שלך ברחבי העולם ולהישאר בקשר עם הלקוחות שלך דרך יום ולילה החוצה.

 

UX (חווית משתמש) מקיף את כל ההיבטים של האינטראקציה של משתמש הקצה עם החברה שלך, את שירותיה ומוצריה. חוויית משתמש מעולה עונה על הצרכים של הלקוח באופן מדויק, בלי לעורר מהומות או לטרוח, פשוט לתת ללקוחות את מה שהם אומרים שהם רוצים. UX הוא: מה, מתי, איפה, למה, איך, ומי של מוצר. פחות או יותר כל מה שמשפיע על האינטראקציה של משתמש עם מוצר זה. UX צריך לקחת בחשבון את הצרכים העסקיים של כל עסק בהתאמה. 

למידע נוסף – עיצוב ובניית אתרים.

 

עסק קטן? קרא עוד על בניית אתרי תדמית לעסקים >>

דברו איתנו 073-7599428