בניית אתרים

חושבים על בניית אתר?

העיניים של הלקוחות שלכם נמצאות באינטרנט, וגם שלכם. האינטרנט היא המדיה הטובה ביותר לפרסום ביחס עלות / תועלת, ולכן כדאי לכל בעל עסק להשקיע כיום באתר איכותי וללא פשרות. אתר מקצועי, הבנוי בכישרון ומתוך ניסיון רב בתחום, יכול להעביר את המסרים שלכם בצורה ישירה וברורה, ולהוביל את הגולשים לפעולה מיידית: לגרום ללקוח פוטנציאלי להשתתף במבצע, להתקשר אליכם, לקבל מידע חשוב או להגיע לחנות.

 

iEstudio הוא סטודיו לעיצוב ובניית אתרים, המתמחה ביצירת פתרונות ויזואליים יצירתיים ובבניית אתרים בולטים, אלגנטיים ונוחים מאוד לשימוש, שתפקידם להבדיל בין העסק שלך לבין כלל מתחריך וליצור עבורך יתרון משמעותי בקרב הקהל שלך. iEstudio שמה דגש על עיצוב איכותי ואלגנטי, כדי להתבלט מעל שפות העיצוב של האתרים האחרים ולהבליט אותך ואת המסר שלך.

 

בניגוד לכתבות בתקשורת או לפרסום מפה לאוזן, אתר אינטרנט משלכם מאפשר לכם לקבוע בצורה מוחלטת את התכנים שיועברו ללקוח. השליטה היא בידיכם. בין אם יש לכם מוצר או מבצע חדש, או שברצונכם רק להציג את פעילותכם בצורה הטובה ביותר – אתם תוכלו לבחור מה להדגיש ואיך להציגו, בצורה המתאימה ביותר לכם. כי מי מכיר את העסק שלכם ואת יתרונותיו טוב יותר מכם?

 

בנוסף, אתר משלכם מספק למותג שלכם “בית” משלו, בו ניתן לרכז את כל פעילות המותג. אתר משלכם מאפשר לכם לנהל קשר עם לקוחות, להציג קטלוג או פורטפוליו, לחזק את הקשר הרגשי של הלקוחות עם המותג בעזרת בלוג או תכנים אחרים (בסיוע של תהליך קידום אתרים מקצועי) – האפשרויות הן כמעט בלתי מוגבלות, ואת רובן לא ניתן להשיג מחוץ לאינטרנט, בוודאי לא ביחס כזה של השקעה כספית אל מול תועלת שיווקית.

 

כאשר הגולשים נכנסים לאתרך, העיצוב הוא אחד הגורמים המכריעים שיקבעו אם הגולשים יתעניינו בתוכן האתר ובשירותים שהוא מציע, או ידלגו הלאה לאתר הבא. חשוב לזכור כי ההזדמנות ליצור רושם ראשוני ניתנת לנו פעם אחת בלבד ולכן היא מכרעת. באינטרנט ההזדמנות ליצירת רושם ראשוני קצרה אף יותר. לגולשים הנכנסים לאתרך לוקח כ-5 שניות להחליט אם להישאר או לעבור לאתר הבא. החוכמה היא לשלב גרפיקה מרשימה וסטנדרטים גבוהים של קוד וטכנולוגיה, עם עיצוב מתקדם ונוח המאפשר לגולשים ליהנות מחוויית גלישה מהירה ומהנה. עיצוב ובניית אתרים חכמים נועדו לשרת את התכנים והרעיונות שלך ולהציגם לגולשים באופן מעניין וקולע, כדי שהגולשים “ייתפסו” מיד.

בנוסף לכל, אנו מתמחים גם בהקמת אתרים למגזרים ספציפיים, לדוגמא:

מידע נוסף על בניית אתרם לחברות >>

דברו איתנו 073-7599428