כתבות

אחסון אתרים

כחלק ממערך השירותים שלנו, אנו מטפלים גם בהליך הרישום והרכישה של שטח אחסון האתרים. כלקוחות של iEstudio, כאב הראש והליך הרישום ייחסכו מכם ויונחו בידיים מקצועיות ומנוסות – אנו מודעים לחשיבות הקריטית של מהירות ויציבות אתרים באינטרנט, ולכן עובדים רק עם חברות אחסון העומדות בסטנדרטים הגבוהים שאנו מציבים.
כמובן, אם תבחרו לרכוש בעצמכם שטח אחסון או להקים אתר חדש בשטח אחסון שכבר קיים ברשותכם, נשמח לייעץ ולסייע בתהליך.

לבדיקת זמינות דומיין לחץ כאן

 

מהו אחסון אתר?
כשמדובר על אחסון אתר (“הוסטינג”), מדובר על תשלום “דמי שכירות” לחברת אחסון, אשר תקצה על שרתיה מקום לקבצי האתר שלכם, ו”תגיש” את הקבצים דרך האינטרנט לכל גולש. כדי להתמודד עם עומסי תעבורה והגשת תכני האתר לכמות גדולה של גולשים בו זמנית, אתר פומבי לא יכול להיות מאוחסן במחשב ביתי או בשרת קטן וחובבני, אלא חייב להתאחסן ב”חוות שרתים” גדולה ומסחרית של חברה אמינה ומקצועית, הערוכה לעומסי שירות. זהו שלב הכרחי, שבלעדיו האתר שלכם לא יופיע ברשת. בנוסף, לאיכות האחסון ישנה השפעה משמעותית על קידום האתר שלכם.
כלקוחות iEstudio, תיהנו מהניסיון שרכשנו לאורך השנים. למדנו מהן החברות האמינות והיציבות ביותר לאחסון אתרים בישראל ומחוצה לה, ואנו יודעים להתאים לכל לקוח את חבילת האחסון וסוג השרת המתאימים לאתר המתוכנן שלו. כלקוחותינו, הליך ההרשמה ורכישת שטח האחסון ייחסך מכם, ויבוצע על ידינו.
כאמור, אם תבחרו לבצע בעצמכם את הליך השוואת המחירים, בחירת חברת האחסון וההרשמה, נשמח לייעץ ולענות על כל שאלה, בכדי להבטיח שתקבלו את הטוב ביותר.

 

מתי לרכוש את שטח האחסון?
הזמן האידיאלי לרכישת שטח האיחסון הוא לכל הפחות שבוע לפני תחילת העבודה על בניית האתר, זאת משום ששרתי DNS וספקי שירות זקוקים לזמן כדי לעדכן את האתר החדש לרשומותיהם ולהגיש אותו לכל גולש שיזין את כתובת האתר בדפדפן.

 

מהו שרת אחסון?
שרת האחסון, עליו מאוחסנים קבצי האתר שלכם, הוא מחשב רב עצמה אשר תוכנן ונבנה לשמש למטרה אחת בלבד: שליחה של כמויות מידע גדולות במהירות גבוהה. לא מדובר במחשב ביתי, אלא במכשיר מקצועי שנבנה לשימוש אינטנסיבי ובלתי פוסק. תחום אחסון האתרים הוא מורכב ומשתנה תדיר, ויציבותו של שרת אחסון תלוי במספר רב מאוד של גורמים טכניים, מערכות גיבוי שונות ועוד. חברה מקצועית ואמינה מספקת כ-99.9% של Uptime, כלומר של זמן בו המערכת תקינה וכל הקבצים זמינים.

 

כמה זה עולה?
עלות אחסון האתר משתנה בתלות בכמה גורמים עיקריים: האם שרתי האחסון נמצאים בישראל או בחו”ל (שרתים בישראל יקרים יותר), מהו שטח האחסון הדרוש לכם, מהי התעבורה הצפויה לאתר ועוד. במקרה הקל ביותר, מדובר בפחות מ-10 דולרים בחודש.

 

מי מגבה את קבצי האתר, ליתר ביטחון?
חברת אחסון מקצועית מציעה תמיד גיבוי תקופתי של כל קבצי ותכני האתר שלכם, וזאת למקרה היפוטתי של תקלה או מחיקה. במקרה כזה, תוכלו לשחזר את כל האתר שלכם בקלות משרתי הגיבוי של חברת האחסון. נזכיר כי תמיד מומלץ לגבות תקופתית גם בצורה עצמאית את קבצי ותכני האתר שלכם.

 

לשאלות ותשובות בנושאים נוספים ←

 

דברו איתנו 073-7599428